KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12961052
nr 1296 1052
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Oljemålning, Figurkomposition, ej signerad, olja på duk, 100x81 cm
Kondition: skev ram
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:09:43
9/12 19:58:31